Zítra je Arrow: Celková čtvrtá sezóna, sbírání aktuální sezóny dědečka současného DC TV vesmíru. Když show začala, objevil jsem to nové i čerstvé, i když byla ve srovnání s mým oblíbeným superhrdinovým přístupem trochu tmavá.

Nyní, i když … Flash je mnohem zábavnější, Supergirl mnohem nadějnější a inspirativní, legendy zítřka mnohem dobrodružnější a imaginativní, stejně jako Lucifer, takže nejsem tak veden, abych si užíval šipky jakýkoli typ více. To je skvělá věc, že existuje spousta výběrů superhrdiny komiksů, že všichni nemusí mít přesně stejný tón nebo techniku (ten, který často ptám, pokud v tomto případě byl v tomto případě pečlivě ovlivněn prominentním Batmanem filmy).

Věc, kterou mě hodně obtěžuje na Arrow, jsou flashbacky. V první sezóně to dával smysl, když nám přesně ukázali, jak mladý playboy Oliver Queen (Stephen Amell) skončil jako tvrdý super-archer, který se snažil uklízet jeho město. Teď je to však, jako by měli pocit, že musí mít každou sezónu nějaký typ skákání i dále, bez ohledu na to, jak přesně to má smysl. Tentokrát je zpátky na ostrově, když znovu, tentokrát jen jako voják v nějakém typu kvazi-vojenské spiknutí … nevím, je mi to jedno, stejně jako nechci vidět Je to jakýkoli typ více. Přeji si, aby tato sada měla schopnost užít si epizody bez flashbacků. To by byla opravdu úžasná funkce doplňku (ale muselo by někomu zaplatit, aby to programoval).

Existuje však nejvyšší bod této sady, stejně jako to, že se skládá z obou epizod crossoveru s Flash, který produkoval Legends of Tomorrow, kromě dvou „hvězdných křížených Hawks“. Úplně první (11 minut) je o postavách, jejich vizuálním designu a jejich historii komiksů, zatímco „hledání Vandala Savage“ (11 minut) mluví mnohem více o crossoverech i darebák.

Jinak primární spiknutí této sezóny zastavilo Damien Darhk (Neal McDonough), které pokračovalo z posledních několika epizod předchozí sezóny. Byl to mysticky poháněný zločinecký mistr, což naznačuje, že tato sezóna měla po celou dobu mnohem více magie. To umožnilo mnohem více tajemnějším postavám Hawks, aby ve světě Arrow, co s jejich nesmrtelným darebákem a jejich historií reinkarnace, dávají mnohem větší smysl. Stejně jako jeden z nejlepších hostujících hvězdiček, Matt Ryan jako John Constantine, pomáhal spravovat výsledky házení různých ženských postav do Lazarus Pit v epizodě 5 Superhrdina, představena později v sezóně.

Jinak byli různí lidé zabiti nebo zmrzačeni, i když se několik z nich zotavilo, včetně Ray Palmer (Brandon Routh), Felicity (Emily Bett Rickards), Laurel Lance (Katie Cassidy), stejně jako sourozence Diggle (Eugene Byrd, té osoby Kosti). Tato show se hodně spoléhá na traumatizaci svého obsazení, což je ještě jedna věc, která z toho není podle mého vkusu. Určitě to neustále zvyšuje sázky na drama – i když to také vede k nějakému praštěnému dialogu, vzhledem k tomu, že je těžké přesvědčit několik postav, že ostatní jsou trvale mrtví, když se už tak už hodně vrátilo nebo bylo vystaveno ne ne opravdu zemřeli.

Zdá se, že přehlídka také nevěří v to, že nechává každého jednotlivce, aby byl šťastný, a objevoval mnohem více a mnohem sofistikovanější důvody, aby postavy lhaly všem ostatním. Vyvrcholením pro mě poskytlo Oliverovi dříve neznámé dítě, kterého okamžitě skryl existenci svého snoubence.

Stejně jako u jiných nedávných souborů DC TV Box jsou doplňky základní i minimální: smazané scény (značnější než v jiných sadách), roubík (6 minut), dvě marketingové funkce, které jsem zmínil, jeden další jeden s nápisem „Smooth Criminal: The Damien Darhk Story“ (15 minut, stejně jako jsem neměl žádný koncept, který začal v komiksu), stejně jako 23 minut panelu Comic-Con 2015.

Tyto panelové klipy jsou zábavné, jen proto, aby viděli, co lidé vybrali, aby nosili, aby uspokojili fanoušky. Pro tento, ženy vypadají, jako by se klubovaly ve jiskřivých nebo krajkových šatech, zatímco herci jsou v tričkách, i když Amell dělá trochu v kostýmu. Dalším zdrojem potěšení je porovnání toho, co se objeví (protože tyto panely zaujaly umístění před epizodami na scéně) s tím, na co nyní chápeme, že odkazují. (Studio poskytlo kopii hodnocení.)

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook
Tumblr

Související příspěvky:

DC Superhrdinové televizní pořady DVD Release ScheduleAugust přináší do House Video spoustu fantastického binge-hodného televizoru, přičemž dodržuje data vydání pro DC Comics-inspirované pořady: Supergirl: Celková první sezóna, 20 epizod, bude nabízena 9. srpna. Cena za šampiónovou cenu People’s Option Award Fnull