Kind Folks at Action Lab Home Entertainment dodával Comiclist jejich žádosti pro komiksy a další produkty uvedené v náhledech v lednu 2014, naplánované na odeslání od března 2014.

Bo, Plushy Gansta #2 (bi-montry)

Spisovatel: Pavel Balabanov
Jméno umělců: Pavel Balabanov
Obal umělce: Pavel Balabanov
Variant kryt: Pavel Balabanov

Po střetu s gangem „Roswell“ leží Bo v kómatu. Nyní je na jeho póze, aby mu pomohl bojovat zpět z Limbo, aby dokončil práci při vyřazení dalšího velkého šéfa, hada (a.k.a. loutka). Je to plyšový Teddy vs. Alien Mutant Gang Warfare … můžete to kopat!?

Bo Plushy je jako Ted se setkává s Scarface ve Vice City Video Game Combat!

28 stránek / zralých čtenářů / FC $ 3,99

Fracture Vol.2 #4 (ze 4)

Spisovatel: Shawn Gabborin
Jméno umělce: Chad Cicconi (P/I), Bill Blankenship (C)
Obal umělce: Chad Cicconi (P/I), Bill Blankenship (C)

V této klimaktické poslední splátce nejnovějšího oblouku zlomeniny je město Triton drženo jako rukojmí Společnost Thorns a jejích přisluhovačů, zatímco ctnost bojuje s Jeffovi za kontrolu nad jejich sdílenou existencí. Neočekávaný spojenec se připojí k bitvě s ničivými důsledky, což vede k konečnému šokujícímu zvratu.

Vývojář varianty od komiksu Dark Horse (Athena Voltaire) Steve Bryant!

32 stránek/ hodnoceno PG/ FC 2,99 $

Ghost Town Vol.1 TPB

Spisovatel: Ryan Lindsay, Dave Dwonch
Jméno umělce: Daniel Logan, Justin Greenwood
Obal umělce: Justin Greenwood

Shromažďování prvního oblouku série HIT. Stalo se nemyslitelné. V důsledku času vysídlených teroristických útoků na Baltimore a Las Vegas byl evakuován Washington DC. Vzhledem k vykořeněnému vládě se opuštěný kapitál stal útočištěm pro bandity, pašeráky, tvrzené zločince a ty, kteří se rozhodli zůstat v tomto předpokalyptickém duchovém městě.

116 stránek/ zralých čtenářů/ FC $ 11,99

Jack Hammer #3 (0f 4)

Spisovatel: Brandon Barrows
Jméno umělce: Ionic
Obal umělce: Ionic
Variant Cover9s0 des Taylor

Synopse: S odhaleným architektem smrti Eddieho Newmana se Jack pokračuje v ofenzivě, aby čelil mistrovi, který tahal struny Bostonského podsvětí a zachránil Newmanovu unesenou vdovu. Ví, kdo a jak, ale otázky zůstávají: Proč? A má šanci?

Variant kryt popového umění superstar des Taylor (potíže s Katie Rogers)

32 stránek/ všech věkových skupin/ FC 2,99 $

Edice Encore Encore Encore Edition TPB

Spisovatel: Jeremy Whitley
Jméno umělce: M. Goodwin
Obalového umělce: M. Goodwin

Série nominovaných na Eisner Award 2011 se shromažďuje ve zcela novém tisku. Adrienne Ashe nikdy nechtěla být princeznou. Nesnáší fantastické večeře, je nepříjemná v luxusních šatech a nikdy nechtěla čekat na někoho jiného, ​​aby ji zachránil. V noci jejích 16. narozenin ji však její rodiče, král a královna, zamkli ve věži střeženou drakem, aby čekali na záchranu nějakého hezkého prince. Nyní se Adrienne rozhodla vzít věci do svých rukou! Přijďte se připojit k týmu Jeremyho Whitleyho a M. Goodwina za příběh o swashbucklingu tváří v tvář sexismu. Princeless je akční dobrodružství pro dívku, která je vyčerpaná čekáním na zachrážení a připravené zachránit se.

128 stránek/ všech věkových skupin/ FC $ 11,99

Princeless Vol.2: Překonejte si TPB

Spisovatel: Jeremy Whitley
Jméno umělce: Emily Martin
Obal umělce: Emily Martin

Nabízeno znovu! Nová sbírka dobrodružství oblíbené uprchlé princezny každého, nesrovnatelné Adrienne. Tentokrát je venku zachránit svou starší sestru Angeliku, nejkrásnější princeznu na světě. Nebude to však snadné. Adrienne se musí nejen vypořádat s Angelicovými legiemi obdivovatelů a jejich sourozeneckým soupeřením, ale král si najal skupinu nemilosrdných žoldáků, aby ji sledoval. Může zachránit Angelicu? Chce? A jak se vypořádat s těmito smrtícími rytíři, kteří chtějí hlavu?

128 stránek/ všech věkových skupin/ FC $ 14,99

Skyward #9 (měsíčně)

Spisovatel: Jeremy Dale
Jméno umělce: Jeremy Dale
Obal umělce: Jeremy Dale

All-Out War! Tři řeky jsou napadeny Herodovými armádami a může se jen zhoršit Quinn, Abigail a Rabites, aby zachránili město před určitým zničením! Ale počkejte … kdo jezdí na obzoru? Plus: Obrovské zjevení, které neuvidíte přicházet – nenechte si nechat ujít! Smash hit série pokračuje! Od vycházejícího vývojáře Star Jeremy Dale (Gi Joe, Marvel Kapow!), Tento problém také obsahuje hvězdnou poctu prodávajícího poctu od Gene Ha (Top Ten, Action Comics)!

32 stránek/ všech věkových skupin/ FC $ 3,99

Skyward Vol.2: Neobvyklá stvoření

Spisovatel: Jeremy Dale
Jméno umělce: Jeremy Dale
Obal umělce: Jeremy Dale

Synopse: Jeremy Dale a akční laboratoř hrdě představují druhý svazek útěku a akce-fantazie, Skyward! Noví, zvědaví spojenci a podivní, zkroucení nepřátelé se objevují, když Quinn vede hlavu do konfliktu, který je větší než kdy předtímnull