Media Release-oceněný vydavatel Boom! Studios je nadšená, že oznamují vydání REST RUST: The Young Boy Soldier z března 2016: Vanguard nového programu Softcover pro otis Archaia.
Rust: The Young Boy Soldier shromažďuje příběhy Prelude z prvních tří původních grafických románů (Rust: Visitor in The Field, Rust: Secrets of the Rocket Boy) a představuje je v novém nákupu čtení s Nikdy předtím neviděná předehra z nadcházející čtvrté splátky, Rust: Soul in the Device (2017). Inaugurační objem bude odeslán s úvodní cenou 10,99 $.

Rust: The Young Boy Soldier Chronicles Jet’s Experience během obrovské světové války. Jet je vyroben tak, aby vypadal jako chlapec, ale vlastně robot postavený pro bitvu, a uprostřed je chycen uprostřed. Zatímco se snaží zachránit řadu životů, Jet zjistí, že pro něj je mnohem víc, než si dokázal představit. Jeho zkušenosti ve válce ho postavily na cestu, aby zjistili, co to znamená být hrdinou i lidským.

“Se čtvrtým svazem Rusta na obzoru chceme, aby tento program SoftCover znovu nadšený stávající čtenáře znovu nadšený, a navíc pozvěte nové čtenáře do tohoto nádherného světa, který Royden vytvořil,” řekl Boom! Studios šéfredaktor Matt Gagnon. “Rust: The Young Boy Soldier je úžasnou bránou pro ty, kteří nejsou obeznámeni s příběhem Jet Jonese Robota Boy, a myslím, že dosud nevídaná předehra ze čtvrtého svazku je ideálním důvodem, proč si ji dlouhodobě fanoušci vyzvednout ! “

Mimo Prelude Stories, série Rust sleduje Jet, poválečné, poté, co se vrhne do životů rodiny Taylor, narazil na stranu jejich stodoly. Nejstarší dítě Roman Taylor se snaží udržet malou farmu své rodiny nad vodou, když se oblast uzdravuje z války. Zatímco zbytek jeho rodiny nemusí počítat s tajemným mladým chlapcem s Jetpackem, Roman věří, že tajemství Jetovy minulosti mohou být nezbytné pro jejich přežití. . . První svazek, Rust: Visitor v terénu, bude vydán v Softcover na podzim 2016.

Rust: The Young Boy Soldier (6 ″ x 9 ″, 144 stran, sépia-tónová, softcover, 10,99 $), napsané a ilustrované Royden Lepp, bude k dispozici k prodeji v obchodech s komiksy (Diamond Code Jan161192) a kdekoli knihy jsou prodávány (ISBN 978-1-60886-806-3) v březnu 2016.

O boomu! Studia
Ross Richie založil v roce 2005, Diamond GEM oceněný „Best Publisher“ Boom! Studios (boom-studios.com) generuje nejprodávanější komiksy a grafické romány v New York Times. VÝLOŽNÍK! Studios se skládá ze čtyř odlišných otisků: otisk „Studios“ je domovem Woods, Grant Morrison’s Klaus a velkých potíží v Little China; Otisk „Boom! Box ”vydává Lumberjanes, Steve Jackson Games ‘Munchkin a obrovské dny; All-Ages Otisk „Kaboom!“ publikuje arašídy Charlese Schulze; Jim Davis ‘Garfield; A dobrodružný čas Cartoon Network. A otisk „Archaia“ je domovem strážce myši, kravského chlapce a různých nemovitostí Jim Henson Company. Protože 2013, Boom! Studios má zřetelný vzhled celovečerního filmového vztahu s Fox 20. století a protože v srpnu 2014 Boom! má podobný vztah s první vzhled s Fox ‘Television Studio pro vývoj vlastností pro malou obrazovku.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Náhled komiclistů: Rezavě 1 Vizmotor 1 Návštěvník v polích TPMedia Release-Nejprodávanější série Graphic Román Archaia od Royden Lepp je nyní v softcover! Mladý Roman Taylor se snaží udržet malou farmu své rodiny nad vodou, když se krajina uzdravuje z ničivé světové války. Když mladý chlapec s proudem …
19. října 2016 v „komiksu“

Náhled komiclistů: Rezavě 1 Vizmotor 1 Návštěvník v polích TPMedia Release-Nejprodávanější série Graphic Román Archaia od Royden Lepp je nyní v softcover! Mladý Roman Taylor se snaží udržet malou farmu své rodiny nad vodou, když se krajina uzdravuje z ničivé světové války. Když mladý chlapec s proudem …
19. října 2016 v „komiksu“

Náhled komiklu: REST VOMEAM 1 Vydání Young Boy Soldier TPMedia – Co se má milovat: Rychle jsme byli zaujati prvním původním grafickým románem Royden Lepp, návštěvníkem v terénu. V očekávání vydání čtvrté a závěrečné splátky chceme získat čtenáře nadšení znovu
26. března 2016 v „komiksu“