Tento příspěvek je uveden pod:

Vrchola domovské stránky,
tisková zpráva

Dědictví Luthera Strode
Označuje poslední kapitolu k populární sérii

Legacy of Luther Strode #1

Justin Jordan a Tradd Moore se sjednocují pro Legacy of Luther Strode, poslední kapitola v populární trilogii Luther Strode, která se nastaví 1. dubna z Image Comics.

Po dobu pěti let byli Luther Strode a Petra na útěku. Nyní čas na běh skončil a kult vraždy klesá. Cesta do Kaina začíná zde ve dvojitém debutu Legacy of Luther Strode #1.

“To je to, na co jsme stavěli.” Všechny ty otázky? Odpověděli sem, “řekl Jordan. “Tohle je Luther Strode po celém světě.” Jsme větší, šílenější a krvavější než dříve a neexistuje žádná záruka, že to někdo dělá naživu. “

Čtenáři se poprvé setkali s Lutherem Strode v neobvyklém talentu Luthera Strode. Jen průměrný blbeček, Luther Strode posílá pryč na kurz kulturistiky ze staré komiksů – ten, který skončí mnohem lépe, než si kdy představoval. Ačkoli jeho nově objevená síla a neobvyklé talenty usnadňují školu, také způsobili, že někteří velmi, velmi špatní lidé o něj velmi, velmi horliví.

Při sledování, Legenda Luthera Strode, se Luther stal mnohem více než noční můrou pro zlé muže ve svém městě … stal se legendou. Zjistil, že lovil legendární vrah a skončil s mírou vykoupení a novou misí v životě: Zastavte lidi, kteří ho učinili tím, čím je.

Legacy of Luther Strode vezme Petru a Luthera po celém světě, z Ruska do Hongkongu na místo východně od Edenu, loví pro muže, který to všechno začal: sám Cain. Příběh zde končí.