DC Universe se připravuje na spuštění. Inzerováno jako webová služba pro hostování obsahu a živé streamování, jako je Netflix a Marvel Limitless do jedné, zní to velmi přitažlivě. V rámci jejich předplatného dohody budou mít noví předplatitelé přístup k klasickému DC tisku i mediálnímu obsahu i k původnímu programování. Ten zahrnuje mimo jiné živou akci „Titans“ a třetí sezónu vynikající animované série „Young Justice“. Jedna věc, kterou mají titany i mladou spravedlnost společného, ​​je zahrnutí oblíbené postavy Nightwingu v obou skupinách.

Nightwing je samozřejmě Dick Grayson, který dostal v 80. letech. Poté, co byl Robin, Batman’s Sidekick v zeleném spodním prádle, po lepší část 40 let si Marv Wolfman a George Perez vybrali, že Grayson vyrostl čas. Takže vyrostl. Noční osobnost byla přijata během slavného příběhu „Judášské smlouvy“ v novém dospívajícím Titans (trestně podhodnocená série DC série 80. let) v roce 1984.

V tomto příspěvku se chci podívat na základní problémy Nightwingu. V současné době se z předběžných fotografií kostýmu a toho, co víme o detailech spiknutí, zdá, že Dick Grayson, který bude hrát „Piráti z Karibiku“ Brenton Thwaites, bude vylíčen jako Robin i Nightwing na „Titans na“ ‘. To znamená, že přehlídka může obsahovat potenciální vývoj grafu, který se stává, jak se Grayson vyvíjí, a pomalu se distancuje od Batmana, aby se stal Nightwingem. Pokud následuje nové příběhy Teen Titans z 80. let, mělo by to stát za to sledovat. Zatímco čekám a doufám, že nová série Titans bude dobrá, i když tomu tak není, po 34 letech to vypadá, že Nightwing konečně dorazil a začíná se vyrábět mimo věrný kruh DC komiksových čtenářů kteří dosud potěšili postavu.

Tales of Teen Titans #44 (červenec 1984) – první vzhled Nightwing

Osmdesátá léta byla neobvyklá doba. Geek kultura se začala stát mainstreamovým proudem, ale komiksy rozhodně stále nebyly v pohodě, pokud jste nebyli velmi mladí. V 80. letech jsem četl „Smlouva o Juda“, jak to vyšlo. Bylo mi dvanáct. Musel jsem si koupit problémy z novinových stánků, které naznačovaly, že bych občas chyběl problém, velmi nepříjemný fakt v těch předběžných dnech. Naštěstí došlo k prodeji bleších a garáží, ale i pak to bylo velmi zasaženo a slečno. Byl jsem potěšen, když se na konci osmdesátých let začaly komiksové speciality rozvíjet ve velkém počtu. V každém případě byl již předtím, než byl vydán smlouva „Judas“, Marv Wolfman byl můj oblíbený spisovatel, George Perez můj oblíbený umělec a nový Teen Titans můj oblíbený komiks. Když se Robin stal Nightwingem, miloval jsem to. Kostým, příběh oblouku. Byl to organický vývoj postavy, která byla navždy Batmanovým pomocníkem. Vyrostl poté, co se stal vůdcem Titanů a výsledná změna na Nightwing byla již dávno zpožděná. Příběhy nového dospívajícího Titans #44 je prvním vystoupením Nightwingu. Jedná se o třetí část smlouvy Juda (pokud jste nečetli, měli byste). 9.8 kopií tohoto moderního nezbytného najdete za necelých 300,00 $. Výnosy byly smíšené, ale z dlouhodobého hlediska by to mělo udržovat a zvýšit jeho hodnotu: Nightwing je příliš populární charakter, aby to ne.

Nightwing #1 (září 1995) – První série Nightwing sólo

„Judášská smlouva“ byla začátkem konce pro klasické nové dospívající Titany. Kniha pokračovala poté, ale Perez odešel a série byla rozdělena do dvou probíhajících titulů. Byly tam prestižní formát noví Teen Titans (svazek 2) a příběhy Teen Titans, které po roce začaly dotisknout Prestige Format Stories (něco jako jak klasické X-Men přetistilo dřívější záhadné příběhy X-Men kolem stejný čas). Do 90. let dostal Nightwing aktualizovanou uniformu, otřesení jeho opět opětovného vztahu s Alien Firebrand a Tamaranian Princess Koriand’r (Starfire) a jeho vlastní komiks. Toto bylo první vydání série First Nightwing Solo Limited Run First, viděl by v průběhu let o několik mnohem více. Snadno vyhledávatelné v nižších stupních, kopii 9,8 CGC lze provést za méně než 100,00 USD, ale nejlepší výnosy byly na 9,6 stupních.

Birds of Prey #8 (srpen 1999) – Začátek vztahu Batgirl/Nightwing

Jak jeho profese postupovala, Nightwing se přestěhoval do Blüdhavenu, znovu změnil svůj kostým, připojil se k outsiderům a Justice League, ale také měl několik vztahů. Fanoušcem fanoušků ve vztahu oddělení bylo jeho romantické zapojení do Barbara Gordon (Oracle/Batgirl). V Birds of Prey 8, Nightwing a Batgirl poprvé políbí, když jejich vztah zraje. Úžasný problém a také v současné době ekonomický klíč. 9,8 kopií CGC v průměru ceny 120,00 $.

Sdílejte toto:
Podíl

Reddit
Cvrlikání

LinkedIn
Tumblr

Telegram
Pinterest

Facebook
Kapsa

Whatsapp

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Je Nightwing konečně na cestě k thnull