V současné době je vše k dispozici online, dokonce i vaše jídlo je dodáno s několika malými klávesovými. Komiksy šly stejným způsobem, kupovaly online a už nikdy nesplnily jinou lidskou bytost. Je to nejdostupnější způsob nákupu komiksu? Existují staré maloobchodní komiksové speciality stále existují a je lukrativní mít pracovní vztah s prodejcem? Možná je online zážitek všeobecný a produkuje úspory. Je to jediný způsob, jak jít, stačí koupit a prodat online? Také mnoho nyní zkouší konvence; Jsou to ty nejlepší ceny, které můžete získat na komiksu? Důkazy jsou docela ohromující a stejně jako mnoho věcí v životě, komické spekulace jsou specifické pro případ. Kde můžete získat nejdostupnější cenu a nejlepší kvalitu pro Incredible Spider-Man #300 v cihlové maltě, online nebo v Con?

Con Wisdom?

Bohužel pro prodejce i online obchody jsou konvence ve skutečnosti nejlepším přítelem kupujícího. Koneckonců, pokud máte deset prodejců komiksů na jedné středně velké regionální úmluvě, cena klesne, protože existuje mnohem více nabídky než poptávka. Všichni na této úmluvě musí vydělat mnohem více, než je krycí vstupní cena stolu, aby za tuto akci zaplatili. Pokud jste prodejce a hledáte kupujícího pro svého neuvěřitelného Spider-Man #300. Pak byste měli být připraveni vzít nějaké nabídky na sníženou sazbu. Protože každý prodejce v budově se bude snažit vyložit stejnou knihu ve velmi podobné třídě. Konvence jsou proto spojencem připraveného spekulátora.

Cihla a malta: RPG Gambit

Při nákupu k pobytu v podnikání se prodejci cihel a malty rozšířili na další trhy: karty Pokemon, modely, plakáty, akční figurky, ale mnoho důležitě četné hledají RPG Gambit. To znamená vytvoření plného herního herního centra RPG, s občerstvením a více tabulky, které si lidé mohou pronajmout uvnitř obchodu s komiksy. To, co je na RPG Gambit tak fantastické maloobchodní cihly a komické obchody s maltou, je, že značka, kterou prodávají, je zahrnutí. Postaví místo, které je pro Nerds jako bar na zdraví. „Kde každý zná vaše jméno“ a třídu zbroje. Tato zabijácká asociace přitahuje zákazníky tucet. Prodej inkluze nabízí prodejcům denně s konzistentním výnosem pro pronajatý stolní prostor. Lidé potřebují interagovat, dokonce i sběratelé komiksů a komiksů, potřebují místo k mluvení a dohad, nebo jednoduše přimějí kamarády při stejném nebo téměř stejném sdíleném zájmu.

Mnoho hráčů je také velkých fanoušků komiksů, jeden muž, kterého znám, má skvělou sbírku doby bronzové, ale on je jen vlastní, aby si přečetli, ne jako investice. Ano, jedná se o jiné myšlení než spekulant nebo dokonce sběratel. Sečteno a podtrženo, tito lidé utrácejí peníze a čas v maloobchodním zařízení a stojí za to se postavit jejich vkusu, aby společnost udržovala ziskovou. Jsou maloobchodní prostory z cihel a malty lukrativní nakupovat jako spekulant?

Neuvěřitelný Spider-Man #300 má cenový štítek FMV ve výši 260 USD za pokutu (6,0). Můj prodejce výběru mi prodal tuto knihu asi před dvěma lety za 150 $. V té době jsem byl rychle v penězích, protože cena pak byla kolem 182 $ online. Tato disparita je úspora ceny ve výši 32 $ a okamžitý zisk. Vestavěná úspora by mohla skončit jako zisková marže, pokud si zakoupíte za současnou průměrnou tržní cenu online. Také byste měli ověřit, že kniha není podvodná nebo chybějící části. Nemůžete počítat s tím, co nemůžete ověřit, v maloobchodě lze vše ověřit. Kromě toho mám určitou záruku, pokud komiks není tak inzerován; Mohu získat plnou náhradu. Kupte si velké klíče od místního prodejce, když mají nějaké. Zakoupením mnoha mých větších knih z místního komiksového obchodu; Vytvářím silný vztah zákazníka. Na oplátku prodávající dává pozor na to, co ví, že se mi líbí.

Maloobchodní obchod +110% návratnost

Toto je další kousek neoficiálních důkazů pro chytání zisku na maloobchodním místě. Jedním z mých nejlepších skóre bylo objevení věci s dvojitým obálkou #5, kterou jsem poslal do CGC a obdržel (9,4) poblíž mincovny. Tato kniha mě stála čas hledat zapomenuté koše a asi 5 $ na check -out pult. Návratnost Swamp Thing #5 v průběhu času je téměř osminásobek mé první investice nebo návratnosti návratnosti +110%. Obvykle dostávám lepší nabídku než online. Budování lukrativního vztahu mezi kupujícím a prodávajícím vydělává zisk i spekulant.

Nový komiks online hazard

Online prodejce nemá co nabídnout, ale nižší ceny a závod uklizených mísy na dně. Pokud najdete dobrého dodavatele, můžete si však zakoupit věci s nízkým koncem. Mnoho knih eBay bývá v docela dobré kondici, ale jednou za čas dostanete nějaké knihy, které jsou ve skutečnosti v pořádku, a lidé je prodávají jako blízko máty. Podle mých zkušeností bylo online pro nové problémy, jako je Incredible Spider-Man #798, první Red-Gobbie. Koupil jsem několik kopií a cena byla velmi konkurenčnínull